Visuomenės sveikatos stiprinimas

Dalinamės akimirkomis iš ,,Sveikatos popietės‘‘, kurią vykdė visuomenės sveikatos biuro specialistai A. P. Stasiulis ir S. Norvaišienė rugpjūčio 11 d. Specialistai aplankė Naujosios  Akmenės miesto ir kaimiškosios seniūnijos žmonių su negalia bendrijos narius. Jos metu specialistas A. P. Stasiulis pateikė informaciją apie peršalimo, gripo ir covid-19 simptomus, jų skirtumus bei skiepų naudą organizmui. S. Norvaišienė bendruomenės nariams padėjo pasimatuoti ir sužinoti savo kūno masės indeksą. Tikrino dalyvių žinojimą apie antibiotikus ir jų vartojimą. Kalbėjo apie traumų prevenciją, burnos higienos profilaktiką ir  Lietuvoje vykdomas prevencines programas. Dalinosi su sveikata susijusiais patarimais ir lankstinukais. Dėkojame visiems dalyviams už dalyvavimą.

Visuomenės sveikatos biuro specialistės S. Norvaišienė ir V. Šinušaitė liepos 21 dieną aplankė Naujosios Akmenės IKU mokyklos skyrius „Žvaigždutė“ vaikus ir bendruomenę bei vykdė „Sveikatos popietę“. Jos metu su vaikučiais pakartojome kaip taisyklingai prižiūrėti dantukus, klausėmės dainelių ir džiaugėmės šiltu vasaros oru bei gera nuotaika. Skyriaus darbuotojos galėjo sužinoti savo kūno masės indeksą, kuris padeda įvertinti ar žmogaus masė yra normali, ar turi antsvorio, ar yra svorio trūkumas. Buvo matuojamas kraujo spaudimas. Turėjo galimybę išbandyti „girtumą“ imituojančius akinius. Patikrinome dalyvių raštingumą apie antibiotikus ir jų vartojimą. Kalbėjome apie krūtų savityrą. Dalinome su sveikata susijusius patarimus ir lankstinukus. Dalinamės akimirkomis iš popietės, dėkojame visiems dalyviams už dalyvavimą.

 

 

Liepos 20 dieną visuomenės sveikatos biuro specialistės S. Norvaišienė ir V. Šinušaitė aplankė Papilės S. Daukanto gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius „Kregždutė“ bendruomenę bei vykdė „Sveikatos popietę“. Jos metu dalyvės galėjo sužinoti savo kūno masės indeksą, kuris padeda įvertinti ar žmogaus masė yra normali, ar turi antsvorio, ar yra svorio trūkumas. Buvo matuojamas kraujo spaudimas. Turėjo galimybę išbandyti „girtumą“ imituojančius akinius, apžiūrėti rūkančio žmogaus burnos muliažą ir įsitikinti, kad rūkymas daro labai didelę įtaką sveikatai. Patikrinome dalyvių raštingumą apie antibiotikus ir jų vartojimą. Kalbėjome apie krūtų savityrą. Su vaikučiais pakartojome kaip taisyklingai prižiūrėti dantukus, klausėmės dainelių ir džiaugėmės šiltu vasaros oru.  Dalinome su sveikata susijusius patarimus ir lankstinukus. Dalinamės akimirkomis iš popietės, dėkojame visiems, mažiems ir dideliems dalyviams už dalyvavimą.

 

Rugsėjo 10 d. visuomenės sveikatos biuro specialistės S. Norvaišienė, A. Balsienė ir D. Liaudanskė, Sablauskių kaimo bendruomenei vykdė „Sveikatos popietę“.

Jos metu popietės dalyviai galėjo sužinoti savo kūno masės indeksą, kuris padeda įvertinti ar žmogaus masė yra normali, ar turi antsvorio, ar yra svorio trūkumas. Buvo matuojamas kraujo spaudimas. Turėjo galimybę išbandyti „girtumą“ imituojančius akinius, apžiūrėti rūkančio žmogaus burnos muliažą ir įsitikinti, kad rūkymas daro labai didelę įtaką sveikatai. Patikrinome dalyvių raštingumą apie antibiotikus ir jų vartojimą. Dalinome su sveikata susijusius patarimus ir lankstinukus. Dalinamės akimirkomis iš popietės, ačiū visiems dalyviams už dalyvavimą.

 

Liepos 29 d. visuomenės sveikatos biuro specialistės S. Norvaišienė, A. Donėlaitė ir D. Liaudanskė, Ventos miestelio bendruomenei vykdė „Sveikatos popietę“.
Jos metu popietės dalyviai galėjo sužinoti savo kūno masės indeksą, kuris padeda įvertinti ar žmogaus masė yra normali, ar turi antsvorio, ar yra svorio trūkumas. Buvo matuojamas kraujo spaudimas. Turėjo galimybę išbandyti „girtumą“ imituojančius akinius. Patikrinome dalyvių raštingumą apie antibiotikus ir jų vartojimą. Dalinome su sveikata susijusius patarimus ir lankstinukus. Dalinamės akimirkomis iš popietės, ačiū visiems dalyviams už dalyvavimą.

 

 

Birželio 11 d. visuomenės sveikatos biuro specialistės S. Norvaišienė ir D. Liaudanskė visuomenės sveikatos biure vykdė „Sveikatos popietę“.
Jos metu popietės dalyviai galėjo sužinoti savo kūno masės indeksą, kuris padeda įvertinti ar žmogaus masė yra normali, ar turi antsvorio, ar yra svorio trūkumas. Buvo matuojamas kraujo spaudimas. Turėjo galimybę išbandyti „girtumą“ imituojančius akinius. Patikrinome dalyvių raštingumą apie antibiotikus ir jų vartojimą. Dalinome su sveikata susijusius patarimus ir lankstinukus. Dalinamės akimirkomis iš popietės, ačiū visiems dalyviams už dalyvavimą.

 

 

Vasario 13 d. visuomenės sveikatos biuro specialistės S. Norvaišienė ir D. Liaudanskė, aplankė Naujosios Akmenės l.-d. „Atžalynas“ bendruomenę ir vykdė „Sveikatos popietę“.
Jos metu popietės dalyviai galėjo sužinoti savo kūno masės indeksą, kuris padeda įvertinti ar žmogaus masė yra normali, ar turi antsvorio, ar yra svorio trūkumas. Buvo matuojamas kraujo spaudimas. Turėjo galimybę išbandyti „girtumą“ imituojančius akinius. Patikrinome dalyvių raštingumą apie fizinį aktyvumą. Dalinome su sveikata susijusius patarimus ir lankstinukus. Dalinamės akimirkomis iš popietės, ačiū visai darželio bendruomenei už dalyvavimą.

 

 

Lapkričio 28 d. visuomenės sveikatos biure vyko „Sveikatos popietė“. Jos metu buvo galima sužinoti savo kūno masės indeksą, kuris padeda įvertinti ar žmogaus masė yra normali, ar turi antsvorio, ar yra svorio trūkumas. Buvo matuojamas kraujo spaudimas, dalinami su sveikata susiję patarimai bei lankstinukai parengti mūsų visuomenės sveikatos biuro specialistų. Dalinamės keliomis akimirkomis, ačiū visiems dalyviams.

 

 

Gruodžio 11 d. visuomenės sveikatos biuro specialistė S. Norvaišienė kartų su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste G. Bogdeliene aplankė Naujosios Akmenės l.-d. „Buratinas“ bendruomenę, kur vyko „Sveikatos popietė“. Jos metu bendruomenės dalyvės galėjo sužinoti savo kūno masės indeksą, kuris padeda įvertinti ar žmogaus masė yra normali, ar turi antsvorio, ar yra svorio trūkumas. Buvo matuojamas kraujo spaudimas, turėjo galimybę išbandyti „girtumą imituojančius“ akinius, dalinami su sveikata susiję patarimai bei lankstinukai parengti mūsų visuomenės sveikatos biuro specialistų. Dalinamės akimirkomis iš popietės, ačiū visoms dalyvėms.