ŽIEMOS SUTIKTUVĖS DRUSKININKUOSE !

Gruodžio 1 d. Lietuvos šiaurietiškojo ėjimo asociacija sukvietė visus šiaurietiškojo ėjimo entuziastus į žiemos sezono atidarymą Druskininkuose. Mūsų rajone netrūksta šios sporto šakos entuziastų ir į žygį išvyko net keturiasdešimt devyni dalyviai iš Naujosios Akmenės trečio amžiaus universiteto bei „Saulėtekio“ progimnazijos jaunieji šiaurietiškojo ėjimo mėgėjai.

Druskininkų K. Dineikos sveikatingumo parke  susibūrė apie 400 šiaurietiško ėjimo entuziastų iš visos Lietuvos. Renginio pradžioje visus susirinkusiuosius pasveikino Lietuvos šiaurietiškojo ėjimo asociacijos prezidentė Irena Gudiškienė, kuri linkėjo pajusti judėjimo laisvę einant šiaurietiškojo ėjimo takais. Prieš pasileidžiant į žygį buvo atlikta neįprasta mankšta – šokis su šiaurietiškojo ėjimo lazdomis, kuris maloniai visus nuteikė 9 km. žygio startui.

Kvėpuodami gaiviu, pušimis kvepiančiu oru, grožėdamiesi laukine gamta, Ratnyčėlės bei Nemuno krantais net nepajutome kaip įveikėme finišo liniją.

Po žygio dalyviai sveikatingumo parke šildėsi prie laužo, vaišinosi karšta žolelių arbata, dalinosi įspūdžiais, vėliau visi aplankė Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centrą ,,AQUA“.

 

Pėsčiųjų žygiai yra išties smagi bei naudinga pramoga, kuria mėgautis gali tiek maži, tiek dideli. Net ir be didelio pasiruošimo, tad būtinai išbandyk! 

Šiaurietiškojo ėjimo instruktorė

Gitana Ribinskienė

Random Posts