UGDYMO ĮSTAIGOS PRISIJUNGĖ PRIE RENGINIO „EUROPOS SPORTO SAVAITĖS – JUDRI MOKYKLA“

 

BEACTIVE  Europos sporto savaitė Lietuvoje vyko rugsėjo 13–19 d. Tai nauja Europos Komisijos iniciatyva, propaguojanti sportą ir fizinį aktyvumą Europoje.

Judėjimo savaitės renginiuose dalyvavo Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos penktos klasės mokiniai. Vaikai buvo supažindinti su šiaurietišku ėjimu ir jo technika bei daromu teigiamu poveikiu sveikatai. Kad mokykloje būtų jaučiama judrioji savaitė, visi pertraukų metu buvo kviečiami bendram ritmingam linijiniam šokiui. Į šokio siautulį įsiliejo visi – ir mokiniai, ir mokytojai.

Ventos gimnazijos pradinių klasių moksleiviai, pasivadinę „Papustykim padukus“, taip pat dalyvavo šioje akcijoje. Visą savaitę vyko įvairūs renginiai, propaguojantys fizinį aktyvumą. Ketvirtų klasių moksleiviai keliavo 4 km. pažintiniu taku po Kamanų rezervatą, kopė į 30 metrų apžvalgos bokštą. Taip pat visi pradinukai buvo išsiruošę į Ventos regioninį parką kur žaidė įvairius sportinius žaidimus.

Papilės Simono Daukanto gimnazijos ikimokyklinio ugdymo vaikai pirmąją šventės dieną pradėjo su mankšta. Vyko įvairios estafečių rungtynės, vaikai traukė virvę. Rungtyse dalyvavo ne tik vaikučiai, bet ir jų auklėtojos. Taip pat vaikams buvo parodytas keletas futbolo žaidimo elementų ir savaitė buvo užbaigta draugiškomis rungtynėmis tarp darželio grupių.

Papilės Simono Daukanto gimnazijos mokiniai labai noriai dalyvavo judriojoje savaitėje. Stadione vyko estafečių rungtys, kuriose dalyvavo visos gimnazijos klasės. Taip pat gimnazistai prisijungė ir prie bėgimo ,,Simono Daukanto takais“, kuriame buvo pelnytos ir prizinės vietos.

Džiaugiamės, kad prie renginio „Europos sporto savaitė – judri mokykla“ prisidėjo ir aktyviai sudalyvavo daugumos ugdymo įstaigų mokinių bei mokytojų! Būkime sveiki ir aktyvus!

 

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Justina Kazickaitė

 

 

Random Posts