TYLOS STEBUKLINGA VERSMĖ

Balandžio 29 dieną, Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijoje, vyko akcija “ Tylos stebuklinga versmė“, skirta Tarptautinei triukšmo supratimo dienai paminėti.

Akcijos „Tylos stebuklinga versmė“ tikslas – ugdyti vaikų supratimą apie triukšmą, siekiama ne tik pabrėžti didesnį jų pažeidžiamumą dėl neigiamo triukšmo poveikio aplinkoje, mokykloje, namuose, renginiuose ar, pavyzdžiui, garsiai klausantis muzikos ausinukais, bet ir ugdyti atsakomybę dėl pačių vaikų keliamo triukšmo jiems augant ir vėliau esant suaugusiais.20150428_161648 (2)

Buvo paruoštas stendas „Triukšmo poveikis sveikatai“, 1-2 klasių mokinių piešinių paroda „Su kuo asociuojasi triukšmas arba tyla“,  bibliotekoje – knygų ir paveikslų paroda „Tylos stebuklinga versmė“. Paruošti ir į elektroninį dienyną išsiųsti trumpi pranešimai visiems mokyklos mokytojams apie akciją ir jos tikslą. Elektrinis skambutis neskambėjo, pamokų ir pertraukų laikas buvo sekamas laikrodžių pagalba. 14val.15min.–14val.16min. mokykloje buvo paskelbta Tylos minutė.

Pokalbiuose ir diskusijose su mokiniais ir mokytojais buvo pasidžiaugta, kad šita diena kitokia –  tylesnė mokykla, tylesnės pertaukos, o ir savijauta, pasibaigus pamokoms, geresnė.ramuciai_triuksmas

 

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Virginija Grunskienė

Random Posts