Tėvų tobulėjimo programa „Ką veikia vaikai?“

 

Internetinė mokymosi programa „Ką veikia vaikai?“ – unikalus, efektyvus ir patogus įrankis, sukurtas specialiai tėvams, siekiant padėti jiems geriau suprasti savo vaikus, stiprinti tarpusavio ryšį bei suteikti reikalingų žinių apie sveiką gyvenimo būdą.

„Ką veikia vaikai?“ – tai organizacijos „Mentor Lietuva“ sukurta mokymosi programa internete, kurio tikslas – padėti tėvams apsaugoti jaunus žmonės nuo piktnaudžiavimo kvaišalais ir skatinti juos gyventi sveikai. Programą sudaro pamokos įvairiomis temomis, kurios yra nuolat papildomos. Kiekviena pamoka apima 5 dalis: faktus, patarimus, užduotis, testą ir vaizdo medžiagą.

Tėvų tobulėjimo programa

Ši programa padės savarankiškai tobulėti kiekvienam tėvui ir mamai. Tai žinių šaltinis visiems, norintiems apsaugoti vaikus nuo žalingųjų įpročių, ir iššūkis tiems kurie mano, kad apie psichoaktyviąsias medžiagas bei jų vartojimo prevenciją žino viską

Esminiai prevencijos principai

Dalyvaudami programoje „Ką veikia vaikai?“ sužinosite, kad apsaugoti vaikus nuo tabako, svaigalų ir kvaišalų vartojimo įmanoma tik iš anksto tam skyrus laiko ir dėmesio. Taip pat suprasite, kad prevencija visų pirma yra vaiko pasitikėjimo savimi ir atsparumo įgūdžių ugdymas, o ne tik paprastas informavimas, kas gerai, o kas – ne.

Programą rasite internete, adresu: http://kaveikiavaikai.lt/

Parengė: Justina Kazickaitė, visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė

 

Random Posts