SVEIKOS MITYBOS IR SVEIKATINGUMO UŽSIĖMIMAI VAIKAMS

Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure, š. m. birželio 6 d., lankėsi vaikų socializacijos projekto vaikų stovyklos „Saulutė“ vaikai.

Kaip išmokti tinkamai maitintis? Kaip mokomės važinėti dviračiu? Svarbiausia, ką reikėjo išmokti – išlaikyti pusiausvyrą. O kai išmokome ją išlaikyti, pedalų, atrodo ir sukti nereikėjo – ratai tarytum savaime sukosi. Tą patį galima pasakyti ir apie maistą, kurį mes renkamės. Kai tik išmoksime derinti maisto kiekį, rūšį ir jei laikysimės patarimų, būsime sveiki ir gerai jausimės. Tai pasiekti nebus sunku, jei išmoksime pasirinkti tinkamus produktus. Apie visa tai ir dar daugiau kalbėjo visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė, kuri vaikams teikė patarimus ir pastebėjimus apie sveiką vaiko mitybą, dantų priežiūrą, vykdė įvairias užduotis iš mitybos užduočių knygučių.

Nemažai laiko praleidžiant prie vaikams nepritaikytos darbo vietos formuojasi netinkama laikysena, gali atsirasti rankų, kaklo, pečių ar nugaros fiziologinė įtampa, kuri vėliau sukelia skausmus, stuburo iškrypimus, todėl vaikai buvo mokomi lengvos mankštos pratimų, kuri suteikė vaikams daugiau žvalumo ir energijos.

Vaikai buvo apdovanoti visuomenės sveikatos biuro dovanomis.

Parengė: Justina Kazickaitė visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė

 

 

Random Posts