Sveikatingumo savaitė

Dantų ėduonis pasaulyje yra viena iš labiausiai paplitusių ligų, todėl Ventos gimnazijos ikimokykliniame skyriuje „Berželis“ vyko sveikatingumo savaitė „Dantukas ir jo draugai“.

Per savaitę mažyliai įgijo bei patobulino savo žinias apie dantukus, jų priežiūrą bei dantukų svarbą. Buvo surengtos įvairios sveikatos ugdymo valandėlės, skirtos dantukų priežiūrai. Vaikai grupėse piešė, spalvino bei atliko įvairias užduotis. Dailės studijos mokytojas Vladas Danauskas surengė vaikų piešinėlių parodą.

Vasario 1 dieną darželyje apsilankė Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Justina Kazickaitė, kuri vaikus supažindino su dantukų problemomis, pasakojo, kada ir kaip juos valyti, ką valgyti, kad dantukai išliktų sveiki ir gražūs. Ugdytinių tėveliams buvo išdalinti lankstinukai „Dantukų valymas – linksmas žaidimas.“

Burnos higienos įgūdžių formavimą tęsime ir toliau, nes tik nuo mažens formuodami teisingus dantų priežiūros įpročius, turėsime sveikus dantis ir gražią šypseną.

 

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Jolanta Pakalniškienė

 

 

Random Posts