Sporto šventė

Akmenės gimnazijos moksleiviai mokslo metus užbaigė jau tradicija tapusia,  sporto švente gamtos ir kultūros parke.

Visų klasių mokiniai, mokytojai, tėvai, su sportine vėliava priešakyje, nuotaikingai nusiteikę patraukė į Akmenės gamtos ir kultūros poilsio parką, kur  vyko sporto šventė.

Šventė prasidėjo išradingais komandų pristatymais, po kurių sekė sportinės rungtys.

Patys mažiausieji ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo bei pradinių klasių mokinukai atliko įvairias užduotis: šokinėjo per gumutę, stūmė rutulį, lindo per lankus, traukė virvę, vaikščiojo su kojūkais.

Vyresniųjų klasių moksleiviai ir tėvų komanda dalyvavo orientacinėse rungtyse, kurios  pareikalavo greitumo, taiklumo, sumanumo, komandos vieningumo ir žinoma ištvermės.

Šventėje pralaimėjusių nebuvo, visos dalyvavusios komandos apdovanotos organizatorių padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.

Sporto šventė šiais metais sutapo su pasauline diena be tabako, kuri minima gegužės 31 dieną. Pasaulinė diena be tabako pasitikta su akcija ,,Obuolys vietoj cigaretės‘‘, kurios metu visuomenės sveikatos priežiūros specialistė vaišino obuoliais, kviesdama vietoj cigaretės rinktis obuolį, rūpintis savo sveikata. Šią dieną visi rūkantieji skatinami nerūkyti.

 

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Genė Meižienė

Random Posts