SPORTO SAVAITĖ…

                                                 

SPORTO SAVAITĖ…

Pasaulio sveikatos organizacija teigia, kad sveikata didžiąja dalimi priklauso nuo paties žmogaus, nes sveikatą apie 50 proc. lemia gyvenimo būdas ir paties žmogaus elgesys. Stebėdami vaikų sveikatą matome, kad kasmet ji pastebimai blogėja. Vaikų laisvalaikis pasyvus, o sportas ir fizinis aktyvumas tampa retas jaunimo tarpe.

Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos pradinių klasių mokytojai siekdami kuo labiau sudominti vaikus fizine veikla , organizavo jau tradiciniu tapusį „SPORTO SAVAITĖS“ renginį, kuris sulaukia vis didesnio susidomėjimo. Visi kūrybiniai  darbai šios savaitės metu atliekami laisva valia, bet labai smagu, kad dalyvaujantys mokytojai kartu su mokiniais, skiepija  pozityvias mintis apie sportą ir norą patiems aktyviai sportuoti. Patys mažiausieji piešė piešinius „Aš sportuoju“. Antrokai vykdė apklausas ir pristatė diagramas „Mėgstamiausios  mano klasės sporto šakos‘‘. Trečių klasių vaikai pristatė po plakatą tema ,,Sportas – jėga‘‘ (pažiūri į plakatą ir pamanai- gal ir man pradėti sportuoti? Juk tai šaunu!). Ketvirtokai – piešė pafantazuodami šaškių lentos tema. Sporto savaitės renginiai tuo nesibaigė, netrūko ir tarp klasinių komandinių kvadrato varžybų, buvo organizuojami šaškių turnyrai, vyko estafečių varžybos, komandos pristatydavo ir savo šokį apie sportą.

Po aktyvios savaitės visi liko patenkinti ir įvertinti, niekam abejonių neliko –  „SPORTO SAVAITĖS“ renginys vyks ir kitais metai. Ačiū renginį organizavusioms mokytojoms ir aktyviai dalyvavusiems vaikams.

 

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

Gitana Ribinskienė

Random Posts