Socialinė akcija „Ženk nerūkęs“

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas, kviesdamas minėti Pasaulinę dieną be tabako bei atkreipdamas dėmesį į tai, kad šie metai ne tik Lietuvoje, bet ir visoje  Europoje  paskelbti ,,Jaunimo metais“, organizuoja socialinę akciją „Ženk Nerūkęs“, kuri vyks š. m. gegužės 2 – 30 dienomis.
Kiekvieną, nepaisant amžiaus, įpročių  ar pomėgių, kviečiame rinktis gyvenimą „be dūmų” ir jungtis  prie  šios  akcijos bei smagiai žingsniuoti, praleisti laiką su draugu, šeimos nariu ar augintiniu, renkant žingsnius ir neskaičiuojant minučių. O jei taip jau atsitiko, kad jau turite priklausomybę, tai gali būti proga pabandyti ją iškeisti į naują ir sveikesnį įprotį.
Kiekvienas, dalyvaudamas akcijoje, turės galimybę laimėti įvairių prizų: kelionės krepšius, gertuves, ausines, kuprines ir kitus prizus. Taip pat kiekvieną savaitę rinksime savaitės ėjiką bei akcijos pabaigoje – daugiausiai žingsnių per akciją nužingsniavusį apdovanosime specialiu prizu. Lai tai bus maža paskata, įkvėpimas žengti sveikesnio rytojaus keliu.
Paskatinkime visus gegužės 2 – 30 d. dalyvauti akcijoje ,,Ženk nerūkęs‘‘!
Išankstinė registracija socialinėje akcijoje ,,Ženk Nerūkęs‘‘ pasidėjo nuo balandžio 11 d. ir vyks prisijungus per mobiliąją programėlę „#walk15“:
* parsisiųskite programėlę „#walk15“,
* spauskite „taurės“ ikoną,
*prisijunkite prie iššūkio „Ženk Nerūkęs“ ir eikite!

Random Posts