Skelbiamas receptų konkursas „Mano skaniausias ir sveikiausias patiekalas“

Spalio 16 d., minima Pasaulinė maisto diena. Šią dieną siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į sveiką mitybą ir stiprinti žmonių solidarumą kovojant su badu, prasta mityba. Pasaulinės sveikatos organizacijos duomenimis, netinkama mityba yra didėjančio žmonių sergamumo ir mirtingumo priežastis. Tinkama mityba gerina bendrą sveikatos būklę bei mažina riziką susirgti įvairiomis ligomis.

Šios dienos proga, Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizuoja konkursą „Mano skaniausias ir sveikiausias patiekalas“, kuriame visi kviečiami pasidalinti geriausiais, įdomiausiais ir unikaliais patiekalų receptais. Neabejojame, jog kiekvienoje šeimoje yra po gabų kulinarą, kuriam fantazijos ruošiant įvairius patiekalus tikrai netrūksta.

Siekiant formuoti visuomenės požiūrį į sveiko maisto ruošimą bei skatinti visus dalintis savo skaniausiais receptais, iki 2015 m. spalio 30 d., norintiems dalyvauti konkurse, tereikia atsiųsti vieną skaniausio ir sveikiausio patiekalo receptą su nuotrauka.

Vienintelė šio konkurso sąlyga – receptas turi būti unikalus. Vertinant atsiųstus receptus daugiausia dėmesio bus skiriama sveiko patiekalo ruošimui ir jame naudojamų aukštos maistinės vertės maisto produktų kiekiui. Ne mažiau svarbūs vertinimo kriterijai: aiškiai aprašytas patiekalo receptas ir įdomiai pateikta nuotrauka ar filmuota medžiaga.

Recepto aprašą ir nuotrauką reikia siųsti el. p. sveikatos.biuras@akmene.lt  Organizatoriai ragina pasistengti ir kuo originaliau bei įdomiau įamžinti savo patiekalus, kad nuotraukose atsiskleistų išskirtinis jų grožis. Visų dalyvavusiųjų laukia įvertinimas – receptai su nuotraukomis bus publikuojami viešojoje erdvėje, o įdomiausių ir originaliausių receptų I–III vietų nugalėtojai bus apdovanoti Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro įsteigtais prizais.

 

Konkurso nuostatai

Random Posts