Skelbiamas receptų konkursas „Mano skaniausias ir sveikiausias patiekalas“

Spalio 16 d., minima Pasaulinė maisto diena. Šią dieną siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į sveiką mitybą ir stiprinti žmonių solidarumą kovojant su badu, prasta mityba. Pasaulinės sveikatos organizacijos duomenimis, netinkama mityba yra didėjančio žmonių sergamumo ir mirtingumo priežastis. Tinkama mityba gerina bendrą sveikatos būklę bei mažina riziką susirgti įvairiomis ligomis.

Šios dienos proga, Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizuoja konkursą „Mano skaniausias ir sveikiausias patiekalas“, kuriame visi kviečiami pasidalinti geriausiais, įdomiausiais ir unikaliais patiekalų receptais. Neabejojame, jog kiekvienoje šeimoje yra po gabų kulinarą, kuriam fantazijos ruošiant įvairius patiekalus tikrai netrūksta.

Siekiant formuoti visuomenės požiūrį į sveiko maisto ruošimą bei skatinti visus dalintis savo skaniausiais receptais, iki 2015 m. spalio 30 d., norintiems dalyvauti konkurse, tereikia atsiųsti vieną skaniausio ir sveikiausio patiekalo receptą su nuotrauka.

Vienintelė šio konkurso sąlyga – receptas turi būti unikalus. Vertinant atsiųstus receptus daugiausia dėmesio bus skiriama sveiko patiekalo ruošimui ir jame naudojamų aukštos maistinės vertės maisto produktų kiekiui. Ne mažiau svarbūs vertinimo kriterijai: aiškiai aprašytas patiekalo receptas ir įdomiai pateikta nuotrauka ar filmuota medžiaga.

Recepto aprašą ir nuotrauką reikia siųsti el. p. sveikatos.biuras@akmene.lt  Organizatoriai ragina pasistengti ir kuo originaliau bei įdomiau įamžinti savo patiekalus, kad nuotraukose atsiskleistų išskirtinis jų grožis. Visų dalyvavusiųjų laukia įvertinimas – receptai su nuotraukomis bus publikuojami viešojoje erdvėje, o įdomiausių ir originaliausių receptų I–III vietų nugalėtojai bus apdovanoti Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro įsteigtais prizais.

 

Konkurso nuostatai

Random Posts

  • RUGSĖJO 25-OJI – PASAULINĖ ŠIRDIES DIENA

    1999 m. Pasaulinė širdies federacija paskelbė paskutinį rugsėjo sekmadienį Pasauline širdies diena, kuri minima  90-yje pasaulio šalių, siekiant atkreipti dėmesį […]

  • Kaip apsisaugoti nuo gripo.
  • AŠ IR APLINK MANE

    Sveikų įpročių šeimose gimsta ir auga sveikesni vaikai – taip teigia specialistai. Vaikai itin greitai perima suaugusiųjų elgesio modelius. Taigi, […]

  • SVEIKATOS POPIETĖ

      Kovo 28 dieną Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure vyko „Sveikatos popietė“. Jos metu žmonės galėjo pasimatuoti kraujo spaudimą, […]