Šiaurietiškas ėjimas – judėjimo malonumui ir gerai sveikatai

 

Šiaurietiškas ėjimas – ėjimas su specialiomis lazdomis – populiarėjantis, kaip aktyvaus laisvalaikio leidimo, kūno ir sielos sveikatinimo būdas, tinkantis įvairaus amžiaus ir kompleksijos žmonėms.

Galima pasidžiaugti, kad žmonės domisi šia populiarėjančia sporto šaka ir noriai prisijungė prie Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuojamų šiaurietiško ėjimo mokymų, kurie vyko nuo balandžio iki lapkričio mėnesio, kiekvieną ketvirtadienį. Kvalifikuota šiaurietiško ėjimo instruktorė mokė žmones taisyklingo šiaurietiško ėjimo, atsispyrimo lazdomis, kurio metu yra įdarbinama daugiau nei 90 proc. viso kūno raumenų, tačiau neapsunkinama nugara ir sąnariai. Kiekvienas gali reguliuoti savo ėjimo tempą, dėl to nebus fizinio pervargimo. Šiaurietiškojo ėjimo entuziastai teigė, kad tai jiems suteikia žvalumo, praskaidrina mintis ir pakelia nuotaiką.

Kad ir kaip bebūtų gaila, bet šiaurietiško ėjimo mokymų sezoną skelbiame baigtu, tačiau nenusiminkite, nes gruodžio mėnesį bus vykdomos mankštos ant kamuolių.

Lauksime visų norinčių aktyviai praleisti laiką ir sveikatinimą vykdyti kartu su mumis!

Džiugi žinia šiaurietiškojo ėjimo mylėtojams, kitais metais lauksime Jūsų pailsėjusių ir pasirengusių šiaurietiško ėjimo maratonui!

 

Parengė: Justina Kazickaitė visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė

 

 

Random Posts