ŠIAURIETIŠKAS ĖJIMAS = GERA SVEIKATA

 

ŠIAURIETIŠKAS ĖJIMAS = GERA SVEIKATA

Ne paslaptis, kad didžiausią sveikatai naudą žmogus gauna sportuodamas gryname ore. Ką rinktis? Šiaurietišką ėjimą! Apie šio sporto naudą ir subtilybes Dabikinės specialiosios mokyklos vaikus supažindino šiaurietiško ėjimo instruktorė Gitana Ribinskienė.

Dabar jau daugelis žino, kas yra šiaurietiškas ėjimas, kam skirtos lazdos, kokia jų funkcija. Vaikai nenustebo pamatę šiaurietiškojo ėjimo lazdas, jie iškart  suprato, kad mes šiandien aktyviai leisime laiką ir dar gryname ore. Mokykliniu autobusiuku nuvykome į Akmenės gamtos ir kultūros parką, kur bundanti pavasarinė gamta ir čiulbantys paukščiai mus dar labiau įkvėpė aktyviai pasportuoti. Mokyklos aktyviausieji atidžiai klausėsi kaip taisyklingai užsidėti lazdas, kaip jomis reikia naudotis ir kuo jos šiandien mums bus naudingos.

Visi likome patenkinti aktyviai praleista popiete gamtoje. Nors lengvai krentantis lietus nuprausė veidus, bet entuziazmo vaikščioti lazdomis nesumažėjo. Visus vaikus rėmėjai   apdovanojo sveikuoliškomis dovanomis, kurios tik sustiprino norą sportuoti.  Vaikai dėkojo kūno kultūros mokytojai Jūratei Mickuvienei, bei bendruomenės slaugytojai Alvijanai Masienei, kurios padėjo suorganizuoti aktyvią popietę gražiame gamtos ir kultūros parke.

Niekas neskubėjo palikti pušyno, dalinosi įspūdžiais ir dėliojo planus, kad mes čia dar atvažiuosime…

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

Gitana Ribinskienė

 

 

Random Posts