SEMINARAS „AROMATERAPIJA KIEKVIENAI DIENAI“

Atšalus orams ne vienas suka galvą: ar pavyks šiais metais išvengti peršalimo ligų? Š. m. lapkričio 28 dieną, Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kvietė visas mamas ir ne tik, į 2 valandų seminarą „Aromaterapija kiekvienai dienai“, kurio metu Giedrė Veličkienė, medikė, aromaterapeutė, dalijosi laiko patikrintais patarimais, kurie padės nesusirgti, o susirgus – greitai pasveikti.

Seminare turėjome galimybę susipažinti su viena švelniausių ir labiausiai subalansuotų natūralaus gydymo formų — aromaterapija. Uostėme gyvus, gamtos dovanotus kvapus, išmokome juos tinkamai panaudoti kasdieniniame gyvenime, ligų profilaktikai, gydymui, grožio puoselėjimui ir nuotaikos gerinimui.

Artėjant ligų sezonui, dalinamės aromaterapijos receptu, pateiktu seminare, kuris padės atbaidyti ligas! Pasigaminkite, naudokite ir dalinkitės šiuo gėriu su artimaisiais.

DEZINFEKUOJANTIS ORO GAIVIKLIS

Šaukštas spirito arba degtinės

20 lašelių arbatmedžio eterinio aliejaus

10 lašelių eukalipto eterinio aliejaus

10 lašelių citrinžolės eterinio aliejaus

100 ml vandens

Eterinius aliejus sulašiname į alkoholį ir sumaišome su vandeniu.

NAUDOJIMAS: Profilaktiškai purkškite namuose vieną – du kartus per dieną. Puikiai valo namų orą, stabdo virusų ir bakterijų dauginimąsi. Jei sergate – naudokite visą dieną kas dvi valandas. Geriausiai naudoti išvėdinus patalpas. 6-7 papurškimai viename kambaryje. Galite papurkšti ir eiti miegoti tame kambaryje. Labai gera sanatorija!

Idealios laikymo sąlygos būtų tamsaus stiklo buteliukas su purkštuku. Jei tokio neturite – tiks ir paprasčiausias gėlių purkštuvas, tik nepamirškite, kad plastikas keičia vandens ir eterinių aliejų savybes, tad priemonę reikės sunaudoti greitai (www.saminingosmamos.lt).

img_3606

Random Posts

 • AR ŠIUKŠLĖS MUMS KENKIA?

    Yra daug veiksnių, kurie teršia aplinką ir yra vieni už kitus blogesni ir pavojingesni. Tačiau tik nuo nuo mūsų […]

 • AKCIJA „VANDENS DIENA“  

    Kiekvienais metais kovo 22 dieną visame pasaulyje minima Pasaulinė vandens diena. Ventos gimnazijoje ir Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje […]

 • SAUGI VASARA

  Siekiant, jog atostogos būtų pilnos gerų emocijų, prisiminimų ir būtų išvengta nelaimių, birželio mėn. vaikų l.–d. Atžalynas vaikučiams skaitomos paskaitos […]

 • MAUDYKLŲ VANDENS KOKYBĖ AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖJE

  Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras primena, kad pagal Lietuvos higienos normą HN 92:2018 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ […]