Receptų konkurso „Mano superpatiekalas“ apdovanojimai

Kiekvienas nori būti sveikas, lieknas ir gražus. O kad tai taptų realybe reikia išties nedaug – tik gyventi sveiką gyvenimo būdą ir stebėti savo mitybos racioną.

Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras lapkričio mėnesį paskelbė konkursą „Mano superpatiekalas“. Šiuo konkursu siekėme propaguoti sveiką gyvenseną, sveiką mitybą, mitybos kultūrą bei sveikatai naudingus natūralius, ekologiškus maisto produktus. Konkurso dalyviai buvo skatinami plėtoti sveiko maisto tradicijas bei pasidalinti skaniais ir sveikais patiekalų receptais ir jų nuotraukomis. Sulaukėme nemažai konkurso dalyvių ir sumaniausių receptų.

Kompetentinga komisija pirmos vietos recepto nugalėtoją išrinko vienbalsiai ir juo tapo „Pupelių paštetas“, autorė Augenija Tamulienė, kuriai atiteko 12 mėnesių žurnalo „Moters savaitgalio virtuvė“ prenumerata.

Antrą vietą laimėjo „Brokolių ir spanguolių salotos“ ir recepto autorė Vilma Stancevičienė. O garbinga trečia vieta atiteko daržovių blyneliams „Mozaika“ ir jų autoriui Dauniui Sarapinui. Antros ir trečios vietos nugalėtojai apdovanoti biuro įsteigtais vertingais prizais. Daugiausiai „Facebooke“ tinklalapio lankytojų dėmesio sulaukė Ieva Maraškaitė ir jos atsiustas patiekalo receptas „Žaliasis užkandis“, kurio nugalėtoja taip pat apdovanota biuro įsteigtu prizu.

Džiaugiamės kartu su konkurso nugalėtojais ir maloniai kviečiame visus dalyvauti kituose biuro organizuojamuose konkursuose.

img_3646

img_3649

Random Posts