Prie tradicinės tapusios akcijos „Darom 2015“ prisijungė ir Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbuotojos

DAROM 2015 – visuotinė pavasario švarinimosi akcija, kai visoje Lietuvoje renkamos šiukšlės. Akcija DAROM Lietuvoje pirmą kartą suorganizuota 2008 m. gegužės 3 d. ir yra pagrįsta savanorių iniciatyva prisidėti prie gražesnės Lietuvos kūrimo. Šiai akcijai neliko abejingos ir Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbuotojos.

Buvo tvarkomas plotas ne tik aplink Akmenės rajono savivaldybės sveikatos biuro pastatą, bet ir parkelis esantis netoli stadiono. Akcijos metu buvo grėbiami medžių lapai, renkamos medžių šakos, renkamos šiukšlės.

Smagu buvo pabūvoti gamtoje ir kartu susitvarkyti, tačiau gaila, kad kai kurie žmonės vis dar neatsakingai žiūri į gamtą ir šiukšlina. Tikimės, kad ši akcija taps tracinė ir į mūsų gretas darniai įsilies visas biuro kolektyvas.

Aplinkos švarinimo akcija „Darom 2015“ buvo užbaigta su mankšta lauko treniruoklių aikštelėje, esančioje miesto skvere „Vaikų pasaulis“.

 

Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Justina Kazickaitė

Random Posts