Pasaulinei dienai be tabako, kampanija „Exrūkaliai nenugalimi“ kviečia rūkalius mesti sau asmeninį iššūkį!

Remiantis, valstybinio psichikos sveikatos centro skelbiamais duomenimis, ankstesnėse kampanijose vienas iš trijų tarp daugiau nei 431 000 registruotų svetainės vartotojų metė rūkyti po trijų mėnesių, pasitelkdamas nemokamą skaitmeninį sveikatos trenerį – „iCoach“. Lietuvoje iš viso buvo 4 929 registruoti „iCoach“ vartotojai (užsiregistravę internetu ir mobiliuoju telefonu), iš jų 36 proc. metė rūkyti.

EXRŪKALIAI GERIAU ATRODO, GERIAU KVEPIA, GERIAU JAUČIASI IR TURI DAUGIAU PINIGŲ!

Naujausia kampanija pradėta pristačius patobulintą „iCoach“– skaitmeninį sveikatos trenerį. Jį galima naudoti tiek prisijungus prie interneto, tiek kaip mobiliąją programėlę „Apple“ ir „Android“ įrenginiuose. Šis sveikatos treneris veikia 23 kalbomis 28 ES valstybėse.

„iCoach“ yra nemokamas ir lengvai prieinamas visiems norintiesiems.

Kasmet gegužės 31 d. yra minima Pasaulinė dieną be tabako. Šios dienos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į žalingą šios medžiagos poveikį sveikatai – taip siekiama, kad pasaulyje būtų vartojama kuo mažiau tabako. Tai ko lauki?

Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro komanda kviečia prisijungti prie „iCoach“ jau šiandien ir mesti sau pirmąjį iššūkį Pasaulinės dienos be tabako proga!

Daugiau informacijos apie kampaniją:

http://www.exsmokers.eu/lt-lt/

 

Random Posts