NE VISKAS, KAS SKANU, TAS SVEIKA

2016 m. lapkričio 8 d., Naujosios Akmenės vaikų lopšelyje–darželyje „Buratinas“, vyko Europos sveiko maisto dienos paminėjimui skirta mažųjų konferencija „Ne viskas, kas skanu, tas sveika“.

Šios konferencijos tikslas buvo plėsti ugdytinių žinias apie sveiką maistą, pasidalinti žiniomis apie vaisių ir daržovių naudą žmogui, o ypač augančiam vaikučiui, ugdyti gebėjimą pristatyti save ir savo darbus, skatinti nuostatą sveikai maitintis.

Konferenciją atidarė įstaigos direktorė Irena Girdvainienė, paaiškindama mažiesiems kas yra konferencija, kokie būtent šios konferencijos tikslai. Kad emocinė nuotaika būtų puiki, paklausėme meninio ugdymo mokytojos Živilės Garbaliauskienės ir vaikučių paruoštų kūrinėlių. Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Gražina Bogdelienė, informacinių technologijų ir pasakos personažų pagalba pristatė pranešimą „Kad ne viskas, kas skanu, tas sveika“. „Bitučių“ grupės auklėtoja Vida Drąsutienė su grupės ugdytiniais pristatė pranešimą „Obuoliukas“, kurį kūrė visą grupės komanda – vaikai, tėveliai, auklėtojos. „Varliukų“ grupės auklėtoja Vilma Lupeikienė su vaikučiais grupėje piešė, aplikavo, surengė parodėlę ir visiems pristatė savo darbelius – „Daržovėse slypi sveikata“. „Gandriukų“ grupės auklėtoja Audronė Skirmantienė atsinešė užrašytas grupės vaikų ir sveikatos priežiūros specialistės diskusijos „Kas yra sveikas maistas“ mintis, taip pat pasiūlė įminti keletą mįslių apie sveiką maistą, kurios buvo greitai ir teisingai įmintos.

Baigiantis konferencijai direktorė įteikė padėkas kiekvienai grupei už nuoširdų dalyvavimą konferencijoje bei visus pavaišino obuoliais.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Gražina Bogdelienė

 

 

Random Posts