Nauja fizinio aktyvumo veikla Akmenės rajono gyventojams

Siekiant pagerinti Akmenės rajono gyventojų sveikatą, įgyvendinant projektą ,,Fizinio aktyvumo skatinimas bei reguliariai sportuojančių asmenų Akmenės rajone didinimas‘‘, kuris bendrai finansuojamas valstybės, Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas, šį mėnesį startavome su nauja veikla – funkcinėmis treniruotėmis.
Šios treniruotės yra puikus biomechanikos ir sporto derinys. Tokio tipo pratimai reikalauja ištvermės, geros pusiausvyros ir koordinacijos, lavinama jėga ir bendras funkcinis pajėgumas. Todėl treniruotės lavina ne tik fizines žmogaus savybes, bet ir pagerina kasdieninės veiklos funkcinius atlikimus. Treniruotės gali būti atliekamos su, ar be papildomo inventoriaus, ir dalyvauti gali bet kokio fizinio pasirengimo žmonės.
Užsiėmimai bus atliekami kiekvienam prieinamu būdu – nuotolinės treniruotės virtualioje erdvėje bei kontaktiniu būdu salėje.
Treniruotes instruktuos trys skirtingą kvalifikaciją turintys specialistai – Justina Jagminienė, Airidas Povilas Stasiulis ir Vydmantė Šinušaitė.
Pasak trenerės, visuomenės sveikatos stiprinimo specialistės Justinos Jagminienės, funkcinės treniruotės metu visapusiškai bus atliekami stiprinimo pratimai, gerinama širdies ir kvėpavimo funkcinės sistemos veikla, todėl ji tinka bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo asmenims.
Trenerio, kineziterapeuto Airido Povilo Stasiulio teigimu funkcinės treniruotės yra puikus startas siekiant pagerinti visas funkcines savybes. Teniruočių esmė – atliekamas darbas su savo kūno svoriu, kas leidžia net ir pradedantiesiems adaptuotis prie esamo individualaus fizinio pasirengimo.
Trenerės, kineziterapeutės Vydmantės Šinušaitės nuomone treniruočių pagrindas ne tik išmokti tinkamai atlikti pratimus, bet ir pagerinti savo emocinę būseną ir socialinį integralumą.

Maloniai kviečiame visus norinčius prisijungti. Užsiėmimų dalyvių skaičius ribotas! Informaciją galite rasti mūsų Facebook paskyroje, bei puslapyje adresu: http://www.akmenesvsb.lt/

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistas.
Airidas Povilas Stasiulis

Random Posts