Mobiliųjų įrenginių programėlė „Antistresiniai pratimai“

Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras dalijasi informacija.

Pasaulyje ir Lietuvoje vis daugiau kalbama apie žalingą streso poveikį žmogaus organizmui. Jaučiatės įsitempę, nieko nenorite, nuolat jaučiate stresą ar skauda galvą? Tai stresas!

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su VšĮ Atsakingo verslo ir mentorystės institutu bei Kauno miesto savivaldybe pirmą kartą Lietuvoje pristatė išmaniesiems įrenginiams skirtą programėlę „Antistresiniai pratimai“. Kiekvienas, parsisiuntęs programėlę, testo pagalba gali nusistatyti, kaip jaučiasi, gauti rekomendaciją stresui mažinti ir atlikti antistresinius pratimus. Juk jau laikas pasirūpinti savimi!

Programėlė „Antistresiniai pratimai“ paremta dėmesingo įsisąmoninimo metodu. Dėmesingas įsisąmoninimas – tai valingas dėmesio sutelkimas į norimą objektą, suvokiant realybę tokią, kokia ji iš tiesų yra, be išankstinio nusistatymo, nevertinant ir neteisiant. Dėmesingo įsisąmoninimo praktikos – meditacijos gali būti praktikuojamos bet kada, bet kur, o tai daryti galima pasitelkiant programėlę „Antistresiniai pratimai“.

Programėlėje pateikiami aprašymai apie dėmesingo įsisąmoninimo praktikavimo naudą, testas savijautai įvertinti, rekomendacijos, patarimai, kaip atlikti praktikas bei šešios praktikos – meditacijos. Už kiekvieną išklausytą meditaciją gaunami apdovanojimai, asmuo gali stebėti savo asmeninę pažangą.

Programėlę galima parsisiųsti nemokamai, ji skirta išmaniesiems įrenginiams, turintiems „Android“ ir „iOs“ operacines sistemas.

Random Posts