Mes II – jame etape

Mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso ,,Sveikuolių sveikuoliai“ II etapas buvo organizuojamas Šiauliuse, Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centre.

Akmenės vaikų lopšelio – darželio ,,Gintarėlis“ priešmokyklinės grupės vaikai kartu su priešmokyklinės grupės pedagoge ir visuomenės sveikatos priežiūros specialiste, I etape užėmę I vietą, buvo pakviesti į II etapą. Konkurse dalyvavo 14 komandų iš 14 savivaldybių. Komandų nariai išsiskyrė spalvinga apranga, komandai būdingais akcentais.

Renginys prasidėjo komandų prisistatymu, eitynėmis ir bendra mankšta. Renginį vedė Šiaulių visuomenės sveikatos biuro specialistai, personažai: Pimpačkiukai bei policijos bičiulis Amsis.

Kiekvienos komandos prisistatymai buvo labai įvairūs ir žaismingi. Užduočių metu komandoms reikėjo atsakyti į klausimus sveikos gyvensenos tematika, į pateiktus lapus teisingai ir greitai suklijuoti veidukų puseles. Tuo pačiu metu pedagogai ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistai traukė vokus su klausimais ir į juos atsakė raštu. Komandų kapitonų rungtis – popierinės gniūžtės mėtymas į taikinį. Daugiausia emocijų sukėlė judėjimo užduotis – bėgimas su šuoliais, įveikiant kliūtis, pasiekiant tikslą, kurioje dalyvavo ne tik vaikai, bet ir pedagogai bei visuomenės sveikatos priežiūros specialistai.

Per susidariusias pertraukėles ir kol vertinimo komisija sumavo rezultatus, renginio vedėjai komandas įtraukdavo į organizuojamus žaidimus. Konkurso nugalėtojams ir dalyviams buvo įteikti padėkos raštai, medaliai, diplomai, taurės, įvairios dovanėlės.

Renginys buvo puikus. Nors ir užėmėme 5 vietą, bet nenusiminėme, patyrėme daug gerų emocijų ir varžymosi azartą.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Genė Meižienė

 

 

Random Posts