KONKURSAS „SVEIKUOLIŲ SVEIKUOLIAI“

 

2018 metų balandžio 19-20 dienomis Trakuose, sveikatingumo ir pramogų centre „Trasalis“, vyko mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ finalas. Šis konkursas ugdo vaikų gebėjimus stiprinti ir saugoti savo ir kitų sveikatą. Konkurso dalyviai ne tik varžėsi tarpusavyje, bet dalyvavo ekskursijoje Trakų pilyje. Kartu su kariais dalyvavo rytinėje mankštoje, mėgavosi vandens procedūromis sveikatingumo ir pramogų centre „Trasalis“.

Visiems prizininkams apdovanojimus įteikė Sveikatos apsaugos viceministras Algirdas Šešelgis, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro direktorius Romualdas Sabaliauskas, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos Neformalaus švietimo skyriaus vyr. specialistė Emilija Bugailiškienė ir kiti konkurso partnerių atstovai.

Džiaugiamės šaunia Ventos gimnazijos komanda, kuri  9-11 klasės amžiaus grupėje laimėjo trečią vietą. Komandai buvo įteikti diplomai, atminimo dovanėlės ir  150 eurų vertės piniginis prizas.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

Jolanta Pakalniškienė

 

 

Random Posts