Konkursas ,,Aš saugus darželyje ir namuose“

Naujosios Akmenės lopšelyje – darželyje „Atžalynas“ didelis dėmesys skiriamas vaikų sveikos ir saugios gyvensenos įgūdžių plėtojimui. 2015 m. sausio 28 d. vyko konkursas „Aš saugus darželyje ir namuose“.

Konkurse dalyvavo priešmokyklinių grupių DSC00494ugdytiniai, „Pelėdžiukų“ ir “Obuoliukų“ grupių vaikai. Jiems talkino jų auklėtojos: Nijolė ir Rasa. Konkursą organizavo auklėtojos: Natalija, Aurelija ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė. Konkurse organizatoriai pasiskirstė vaidmenimis – Zuikis Puikis, Kiškis Piškis, ir Besmegenis. Konkurso metu vaikai atliko įvairias užduotis: kaip saugiai pereiti gatvę, paaiškinti kaip ir kur reikia DSC00500kreiptis pagalbos, pakomentavo kelio ženklus, mokė zuikius, kaip reikia saugiai elgtis gatvėje, gamtoje, darželyje ir namuose. Paaiškino rodomas skaidrėse situacijas apie elgesį gamtoje, minė mįsles, deklamavo eilėraščius, dainavo daineles su Besmegeniu darė akių mankštą.

Vertinimo komisija pasidžiaugė vaikų žiniomis, sumanumu ir už aktyvų dalyvavimą buvo apdovanoti po atšvaitą, o iš Besmegenio visi gavo dovanų po sniego gniūžtę – kurioje buvo paslėptas obuolys.

Random Posts