,,Gintarėlis’’ II etape

Akmenės  gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus ,,Gintarėlis‘‘ priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai, mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurse ,,Sveikuolių sveikuoliai, laimėję I vietą, vyko  į II etapą, kuris buvo organizuojamas Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centre ,,Sportas visiems‘‘.

Konkurse dalyvavo 12 komandų iš 12 savivaldybių. Kiekviena komanda išsiskyrė spalvinga apranga, originalumu, komandai būdingais akcentais.

Atvykusius dalyvius  pasitiko Kakės  Makės ir nykštuko  personažai,  kurie  pasveikino  ir supažindino  visus dalyvius su konkurso užduotimis. Renginio pradžioje vykę  komandų prisistatymai buvo labai įvairūs ir žaismingi. Į teorinės  užduotis  vaikai atsakinėjo sveikos gyvensenos ir saugaus elgesio tematika. Praktinė užduotis  – pažymėti kas ,,Sveika – nesveika‘‘. Tuo pačiu metu  pedagogams ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistams  išdalinti vokai su klausimais, į juos jie atsakė raštu. Komandinė kapitonų rungtis  tai kartu ir judri ir loginė – suglaustom kojom su popieriaus lapu nušokuoti iki starto, atsiversti kortelę ir popieriaus lapą suplėšyti į tiek dalių kiek pažymėta kortelėje. Daugiausia azarto sukėlė  visos komandos  judrioji užduotis , kurioje dalyvavo ne tik vaikai, bet ir pedagogai bei visuomenės sveikatos priežiūros specialistai.

Per susidariusias pertraukėles, vaikus  linksmino  Kakė  Makė, ir nykštukas,  įtraukdami vaikus į įvairius žaidimus ir  mankšteles.

Didžiuojamės, kad esame  nugalėtojų gretose, užėmę garbingą  III vietą.  Grįžome su puikia  nuotaika,  apdovanoti  padėkos raštais, medaliais, III vietos taure, atminimo dovanėlėmis.

 

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Genė Meižienė

Random Posts

  • VARDAN JAUNOS KARTOS

    Kurti visuomenę pradedame nuo mažų dienų,  kai ima formuotis vaikų charakteris ir suvokimas.  Jaunosios kartos lytinis, dorinis, socialinis, kultūrinis ugdymas – […]

  • Kaip apsisaugoti nuo gripo.
  • KVIEČIAME VISUS Į NEMOKAMĄ PASKAITĄ!!!

    BIRŽELIO 17 D. 17.30 VAL. Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure, adresu: V. Kudirkos 27, Naujoji Akmenė   „Mitybos reikšmė […]

  • KAS YRA ERKINIS ENCEFALITAS?

    Erkinis encefalitas (EE) – tai sunki gamtinė židininė virusinė liga, sukeliama erkinio encefalito viruso (EEV), pažeidžianti galvos smegenis, jų dangalus […]