GEGUŽĖS 31 d. PAMINĖJOME PASAULINĘ DIENĄ BE TABAKO

 


Pasaulinė sveikatos apsaugos organizacija 1987 m. paskelbė gegužės 31-ąją Pasauline diena be tabako. Šią dieną visi rūkantieji skatinami bent vieną dieną nerūkyti. Visuomenė skatinama susipažinti su rūkymo žala ir pasauline tabako epidemija.
Naujosios Akmenės miesto centre ir visose rajono gimnazijose mūsų visuomenės sveikatos biuro specialistai prisidėjo prie vykdomos visoje Lietuvoje akcijos „Obuolys vietoj cigaretės“. Akcijos metu dalinome obuoliukus ir lankstinukus, kurios metu kviečiame rūpintis savo ir savo artimųjų sveikata ir vietoj cigaretės rinktis obuolį.
Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija ne tik prisijungė prie akcijos „Obuolys vietoj cigaretės“, bet vyko diskusijos, viktorina „ Nerūkai – sveikatą taupai“, mokiniai kūrė antireklamą rūkymui, stende pateikta informacinė – vaizdinė medžiaga, kad mesti rūkyti naudinga visais atvejais, bet kokiame amžiuje.
Aktyviausiai dalyvavusiems ir tiksliausiai į klausimus atsakiusiems mokiniams padovanoti rašikliai su Akmenės rajono savivaldybės sveikatos biuro logotipu.
Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Ingrida Jokubauskė

Random Posts