Apdovanotas geriausias Akmenės rajono visuomenės sveikatos specialistas

Visuomenės sveikatos klausimai pastaraisiais metais tapo ypač aktualūs. Pandemija išryškino sveikatos prevencijos, higienos įpročių, infekcijų valdymo svarbą. Norėdama atkreipti dėmesį į visuomenės sveikatos svarbą ir ja besirūpinančių specialistų darbą Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija (SVSBA) jau šeštąjį kartą surengė „Metų specialisto“ apdovanojimus. „Dėl šiemet susiklosčiusios ekstremalios situacijos negalime organizuoti iškilmingo apdovanojimų renginio, tačiau pati apdovanojimų reikšmė šiemet dar didesnė. Juk savivaldybių visuomenės sveikatos specialistai jau visus metus greta įprastinio rūpinimosi gyventojų sveikata aktyviai talkina ir kovoje su pandemija, tad nusipelnė deramo įvertinimo ir nuoširdžiausių mūsų visų padėkų“  – sako SVSBA Tarybos pirmininkė Neringa Tarvydienė.

Akmenės rajone geriausiu metų specialistu tapo visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Skaistė Norvaišienė, įvertinta už puikius rezultatus, gerinant fizinį aktyvumą Akmenės rajone, bendruomenės subūrimą, dalyvaujant biuro organizuojamuose renginiuose. Jai apdovanojimą kovo 9 d. įteikė Akmenės rajono savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas. „Ši profesija yra įdomi tuo, kad ją apima daug sričių ir save gali realizuoti bet kokioje srityje, tobulėti, mokytis, siekti tikslų jei nesi dar pasiekęs, užsiimti tau patinkančia veikla. Šiame darbe reikia ne tik profesionalumo, bet ir atsakomybės, kūrybiškumo, operatyvumo bei begalės kitų savybių. Didžiąją laiko dalį dirbu su Akmenės rajono bendruomenėmis, gyventojais, tad svarbiausia man yra – žmogiškumas, draugiškumas, supratingumas ir nuoširdus bendravimas. Šis apdovanojimas, galiu drąsiai sakyti, kad man labai daug ką reiškia… Nors Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure dirbu trumpą laiką mano darbai buvo pastebėti ir įvertinti, vadinasi einu tinkamu keliu, manimi tiki ir pasitiki Biuro vadovas Inga Borusienė ir kolektyvas, kurioms esu be galo dėkinga. Šis apdovanojimas man bus ateityje paskatinimas labiau tobulėti, siekti dar geresnių rezultatų“ – džiaugiasi apdovanojimą atsiėmusi 2020 metų Akmenės rajono visuomenės sveikatos specialistė Skaistė Norvaišienė.

„Metų specialisto“ rinkimai vyksta net 47 visuomenės sveikatos biuruose. Kandidatus gali siūlyti kiekvieno VSB darbuotojai ir vadovai, o taip pat asociacijos tarybos nariai – svarbu, kad teikimas apdovanojimui būtų motyvuotas. Renkant geriausius metų visuomenės sveikatos specialistus atsižvelgiama į jų veiklą nacionaliniu, regioniniu ar savivaldybės mastu. „Neabejojame, kad „Metų specialisto“ apdovanojimai naudingi ne tik mūsų biurams, bet ir gyventojams. Juk puikiai dirbantis, motyvuotas visuomenės sveikatos specialistas kuria daugiau pridėtinės vertės vietos bendruomenei. Džiaugiamės, kad konkurencija kasmet auga – vadinasi, ir mūsų specialistai kasmet tobulėja“ – teigia Asociacijos Tarybos pirmininkė.

Visuomenės sveikatos biurų tikslas – stiprinti pirminę visuomenės sveikatos priežiūrą savivaldybių lygmenyje, skatinti kokybiškų visuomenės sveikatos priežiūros paslaugų teikimą gyventojams, motyvuoti gyventojus aktyviai rūpintis savo sveikata bei ligų prevencija. Visuomenės sveikatos biurų asociacija vienija 47 savivaldybių visuomenės sveikatos biurus.

 

Random Posts