AKMENĖS SMUIKELIO ŠVENTĖ

    

Birželio 10 dieną vykome į kasmet organizuojamą Akmenės „Smuikelio šventę“, kuri prasidėjo aktyviai nuo pat pradžios. Žmonės domėjosi mūsų visuomenės sveikatos biuro veikla, bet labiausiai susidomėjo kūno masę analizuojančiomis svarstyklėmis, kurios padeda kontroliuoti savo svorį. Šios svarstyklės – tai modernus ir greitas metodas norint apskaičiuoti kūno masės indeksą, kūno ir visceralinių (vidinių) riebalų kiekį bei kiek žmogus sunaudoja kalorijų ramybės būsenoje.

Taip pat buvo galima išbandyti „girtumo akinius“. Juos užsidėjęs žmogus gali suvokti, kaip yra sudėtinga atlikti įprastus veiksmus esant paveiktam alkoholio. Ne visiems pavyko teisingai apeiti padarytas kliūtis.

Renginio metu visuomenės sveikatos biuro specialistai matavo kraujospūdį, dalino lankstinukus, kuriuose pateikta informacija žmonėms susijusi su sveikatos gerinimu. Taip pat dėmesingai atsakinėjo į žmonių užduodamus klausimus, dalino patarimus susijusius su sveikata.

Visi norintys pasitikrinti savo žinias apie sveikatą galėjo sudalyvauti „šulinio traukime“, kuriame buvo surašyti klausimai susiję su žmogaus sveikata. Atsakiusieji buvo apdovanoti atšvaitais.

Iki susitikimo kitais metais Akmenės „Smuikelio šventėje“.

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Ingrida Jokubauskė

Random Posts