AKIMIRKOS IŠ ŠEŠTOKŲ KONFERENCIJOS ,,SAULĖTEKIO“ PROGIMNAZIJOJE

 

Svarbiausi šios konferencijos tikslai buvo skatinti mokinių sąmoningumą, ugdyti mokinių gebėjimą kalbėti auditorijai, sudaryti galimybę mokiniams pasidalinti savo mintimis ir patirtimis, kaip jie supranta – kas yra sveika mityba, koks ryšys su mityba ir sveikais dantimis, rūkymo žala jaunam organizmui, atliekų rūšiavimas. Parinktos visos šios temos, kurios mus lydi kasdienėje aplinkoje. Vaikai atliko anonimines savo bendraamžių anketines apklausas, kurios leido įvertinti šeštokų požiūrį į šias problemas.

Konferencijos pradžioje mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė pristatė šio amžiaus tarpsnio profilaktinio sveikatos patikrinimo analizę, kuri tarsi patvirtino vaikų pastebėtas aktualijas.
Konferenciją apibendrinant lieka tik pasidžiaugti, kad tikrai protingos mokinių įžvalgos, kurios rodo, kad dalis mokinių rimtai žiūri į savo aplinką ir sveikatą. Visiems progimnazijos bendruomenės nariams reikia dėti bendras pastangas, kad tokių konferencijų būtų daugiau, nes bendraamžių pastebėjimai dažniau pasiekia draugus ir juos suvienija bendram tikslui.
Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė
Gitana Ribinskienė

Random Posts