Akcija „Tylos stebuklinga versmė“

Balandžio 29 dieną, visose Akmenės rajono ugdymo įstaigose, vyko akcija „Tylos stebuklinga versmė“, skirta Tarptautinei triukšmo supratimo dienai paminėti.

Akcijos „Tylos stebuklinga versmė“ tikslas – ugdyti vaikų supratimą apie triukšmą. Mokyklose buvo ruošiami stendai, piešiami piešiniai, rengiamos knygų ir paveikslų parodos, vedami pokalbiai ir diskusijos apie triukšmą. Muzikos mokytojai įvairiais, pačių įvairiausių garsų muzikos kūriniais, padėjo vaikams suvokti triukšmą ir tylą. Įvairaus garsumo daineles dainuodami ir klausydami, garsiai ir tyliai, grodami muzikos instrumentais, vaikai turėjo galimybę suprasti, kurioje aplinkoje jie jaučiasi geriausiai, kokia aplinka sukelia teigiamas emocijas bei nuotaiką.

Šią dieną elektrinis skambutis neskambėjo, pamokų ir pertraukų laikas buvo sekamas laikrodžių pagalba. Taip pat buvo renkami tylos karaliai, kurie apdovanoti Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro įsteigtomis dovanomis.

Esame labai dėkingi visoms ugdymo įstaigose dirbančioms visuomenės sveikatos priežiūros specialistėms, kurios prisidėjo prie šios akcijos įgyvendinimo.

 

Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Justina Kazickaitė

Random Posts