Akcija „Kartų diena“

 

Spalio 13 dieną Ventos gimnazija dalyvavo akcijoje  „Kartų diena“. Organizuojant akciją buvo nutarta daryti viktoriną, kurios metu siekiama, ne tik suburti įvairių kartų žmones, bet prisiminti visiems apie sveiką gyvenseną.

Šiame renginyje dalyvavo 1-4 klasių moksleiviai, pradinių klasių mokytojai, tėveliai ir seneliai. Renginį vedė vyresniųjų klasių moksleivė. Buvo suburtos 4 komandos po 4 vaikus, vieną tėvelį ir senelį. Komandos sprendė kryžiažodžius, minė mįsles, dėliojo dėliones bei atliko judrias užduotis: „Bulvės rinkimai“, „Slapto maisto ragavimas“. Kiekviena komanda pristatė po sveikuolišką patiekalą, paruoštą vyresniosios kartos atstovų. Tuo metu sirgaliai ne tik palaikė komandas, bet ir dainavo, šoko bei piešė įvarius vaisius ir daržoves.

Pranešimus apie sveiką gyvenseną skaitė mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė ir direktoriaus pavaduotoja, sveikuolių organizacijos „Būkim sveiki“ pirmininkė V. Rumbinienė. Renginyje pasirodė mokyklos šokėjos, kurios pašoko šokį „Buratinas“ ir 4b klasės mokiniai su vaidinimu apie grybų pagyrūną – baravyką.

Visi dalyviai už dalyvavimą akcijoje buvo apdovanoti dovanėlėmis ir padėkomis.

 

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Jolanta Pakalniškienė

 

 

Random Posts