Fizinio aktyvumo užsiėmimai

Širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programa, spalio 8 d. gausiai susirinko dalyvių į fizinius užsiėmimus. Smagu matyti tiek daug norinčias stiprinti sveikatą mankštomis, būti sveikesnėmis ir stipresnėmis. Kelios akimirkos iš susitikimo. Nuoširdus ačiū visoms dalyvėms, susitiksime spalio 15 d.

 

Norisi, kad kuo daugiau žmonių atrastų sau patinkantį sveikatingumo užsiėmimą ir taip galėtų atsipalaiduoti po dienos darbų, o šiaurietiškasis ėjimas – viena geriausių alternatyvų, tinkanti apskritai visiems, nepriklausomai, nei nuo fizinio pasirengimo, nei nuo amžiaus. Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras vykdo projektą – „Akmenės rajono savivaldybės gyventojų sveikatos saugojimas ir stiprinimas, ligų prevencija“, veda šiaurietiškojo ėjimo mokymus Kruopių bendruomenės nariams. Dalinamės akimirkomis iš šiaurietiško ėjimo užsiėmimų.

NĖRA NIEKO NEĮVEIKIAMO…….

Blogėjanti Lietuvos gyventojų sveikata visus verčia susimąstyti, o pagrindine priežastimi vis dar išlieka mažas fizinis aktyvumas. Liūdina gyventojų pasyvumas – žmonės renkasi tai, kas patogu, o ne tai, kas naudinga ir sveika.

Jau tradicija tapo visuomenės sveikatos biuro bendradarbiavimas su Akmenės rajono Dabikinės  Vladimiro Zubovo mokykla, pavasariais organizuoti šiaurietiškojo ėjimo mokymus ugdytiniams. Ši fizinio aktyvumo veikla mėgiama tarp moksleivių. Gausus šiaurietiško ėjimo mėgėjų būrys susirinkome Akmenės gamtos ir kultūros parke. Linksmai nusiteikę ir nejausdami nuovargio vaikai nužygiavome ne vieną kilometrą, kurių finišavus laukė rėmėjų vaišės.

Šiaurietiškojo ėjimo instruktorė

Gitana Ribinskienė

   

Gegužės 15 dieną Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistės Ingrida Jokubauskė ir Gražina Bogdelienė Naujosios Akmenės l/d „Žvaigždutė“ bendruomenės nariams vedė sveikatingumo programą. Jos metu buvo galima sužinoti savo kūno masės indeksą, kuris padeda įvertinti ar žmogaus masė yra normali, ar turi antsvorio, ar yra svorio trūkumas. Buvo matuojamas kraujo spaudimas, dalinami su sveikata susiję patarimai bei dalinami biuro informaciniai lankstinukai.

Dalinamės akimirkomis iš gegužės 13 dieną vykusios mankštos nėščiosioms.Ačiū už dalyvavimą.Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Ingrida Jokubauskė

Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras vykdo – „Akmenės rajono savivaldybės gyventojų sveikatos saugojimas ir stiprinimas, ligų prevencija“ projektą.  Viena iš projekto sveikatinimo dalių – fizinio aktyvumo skatinimas. ŠIAURIETIŠKASIS ĖJIMAS yra ne tik puiki aktyvaus laisvalaikio leidimo, bendravimo priemonė, bet ir viena efektyviausių bei prieinamiausių fizinio aktyvumo, judėjimo ir sveikatos stiprinimo formų.

Akimirkos iš vykusių šiaurietiško ėjimo mokymų balandžio bei gegužės mėn.

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė

Gitana Ribinskienė

 

Dalinamės akimirkomis iš balandžio 24 d. vykusios sveikatą stiprinančios mankštos.

Ačiū visoms už aktyvumą, norą būti fiziškai stipresnėmis ir sveikesnėmis.
Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Skaistė Norvaišienė

 

Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras 2018 metais pradėjo vykdyti – „Akmenės rajono savivaldybės gyventojų sveikatos saugojimas ir stiprinimas, ligų prevencija“ projektą.
Šio projekto tikslas – pagerinti Akmenės rajono savivaldybės gyventojų sveikatos raštingumą bei suformuoti pozityvius sveikos gyvensenos principus.
dalinamės akimirkomis kovo mėnesio vykusių kineziterapinių užsiėmimų iš „Akmenės rajono savivaldybės gyventojų sveikatos saugojimas ir stiprinimas, ligų prevencija“ projekto.
Ačiū Naujosios Akmenės l/d „Atžalyno“ vaikams ir bendruomenei už dalyvavimą.

 

Dalinamės akimirkomis iš balandžio 10 d. vykusios sveikatą stiprinančios mankštos.Ačiū visoms už dalyvavimą.

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Skaistė Norvaišienė

 

Dalinamės akimirkomis iš sveikatą stiprinančios mankštos.
Ačiū visoms už dalyvavimą.
Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Skaistė Norvaišienė